![2ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ](https://www.msr.edu.gr/wp-content/uploads/2021/05/logo-MSR-Κούπα.png)
2ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Η μεγάλη συμμετοχή των μαθητών στον περσινό Μαραθώνιο μας υποχρεώνει και την φετινή σχολική χρονιά να κινητοποιήσουμε ξανά τους μαθητών των Γυμνασίων να αθληθούν περπατώντας/τρέχοντας.
Στο πλαίσιο αυτό ο Δήμος Ρεθύμνου μαζί με την Πρωτοβάθμια και Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση Ρεθύμνου διοργανώνουν τον 2ο Μαραθώνιο Γυμνασίων Ρεθύμνου εμπλουτίζοντας με επιπλέον δράσεις.
Διαβάστε περισσότερα εδώ: