Δανεικά Παπούτσια
«Δανεικά Παπούτσια» μια Solo & A Cappella μουσική παράσταση στο Ρέθυμνο
![para](http://rethemnosnews.gr/wp-content/uploads/2016/03/para1.jpg)
Στα πλαίσια του φεστιβάλ Αντίβαρο , η Χριστίνα Μαξούρη κατηφορίζει με τα ‘Δανεικά της Παπούτσια’ στην πόλη μας , για μία χειροποίητη και κατ’ οίκον συναυλία.Μια χειροποίητη μουσική παράσταση που φτιάχτηκε, ακολουθώντας κυρίως συναισθηματικούς συνειρμούς και διαμορφώνεται ανάλογα με το ένστικτο, τον χώρο, την χώρα και τους καλεσμένους.